fbpx

Artėjant tarptautinei mokytojų dienai, „Renkuosi mokyti!“ ir „Lietuvos geležinkeliai” kviečia į pamokas traukiniuose!

„Renkuosi mokyti!“ mokytojų pamokos vyks spalio 5-7 d. traukiniuose, vykstančiuose į Marijampolę, Mažeikius, Klaipėdą ir Vilnių. Pamokų metu mokiniai susipažins su Vilniaus miesto istorija, aiškinsis kam reikalinga žalioji miestų infrastruktūra, keliaus į Marijampolę mokytis apie svarbius Lietuvai asmenis bei į Mažeikius ieškoti atsakymų apie bulvę ir ragauti cepelinų!
Iniciatyva „Traukiniu į pamoką!“ siekiama parodyti, kokia įdomi ir kūrybinga yra mokytojo profesija bei priminti, kad mokytis galime visur, ne tik mokykloje ir klasėje.

Savo pamokų idėjomis „Renkuosi mokyti!“ mokytojai ir alumnai dalinasi su visais. 

 

SPALIO 5 d.

 

9:00 Kaunas-Vilnius: Vilniaus sienų istorijos.

Kelionės traukiniu metu, lankydami Vilniaus senamiestį, Pučkorių atodangą bei Rasų kapines kartu su Kauno r. Domeikavos gimnazijos mokiniais turėsime progą susipažinti su Vilniaus miesto geografine ir istorine reikšme bei išsiaiškinti jos kaitą sąlygojusius procesus.

„Renkuosi mokyti!“ mokytojas Gytis Bagdonavičius

Visas pamokos planas

 

SPALIO 6 d.

 

7.38 Kaunas-Marijampolė: Suvalkija geografiniu, istoriniu, literatūriniu aspektu.

Kuo Vincas Mykolaitis-Putinas ir Kazys Grinius siejasi su Marijampole? Nežinote? Tuomet ruoškitės į kelionę su Kauno J. Dobkevičiaus mokiniais į Marijampolę. Kelionės metu taip pat sužinosite ir apie Suvalkijos gamtinius ypatumus, bei turėsite progą apsilankyti Marijampolėje esančiuose muziejuose.

„Renkuosi mokyti!“ alumnė Rimantė Grumadaitė, kartu su geografijos mokytoja Laima Dilkevičiene bei istorijos mokytoja Juste Gluoksnyte

Visas pamokos planas

 

7.59 Kuršėnai-Mažeikiai: Cepelinų nebus be…

Kaip cepelinai gali pavirsti puikia tema pamokai, kurioje prireiks ne tik biologijos bet ir matematikos žinių? Šiaulių r. S.Anglickio progimnazijos mokiniai lankysis bulvių tarkavimo mašinų gamykloje ir ieškos atsakymo į klausimą be ko gi nebus cepelinų?

„Renkuosi mokyti!“ alumnas Nerijus Medeišis ir Vilma Geležėlienė matematikos mokytoja metodininkė

Visas pamokos planas

 

SPALIO 7 d.

 

8.00 Kaunas-Vilnius: Žalioji miestų infrastruktūra

Kartu su Kauno J. Basanavičiaus gimnazijos mokiniais traukinyje susipažinsite su žaliosios infrastruktūros sąvoka, principais ir reikšme kasdienybėje. O atvykę į Vilnių ne tik ieškosite žaliosios infrastruktūros objektų mieste, bet ir turėsite progą juos analizuoti su šios srities praktikais bei sukurti savitą žaliosios infrastruktūros objektą.

„Renkuosi mokyti!“ mokytojas Augustinas Viselga

Visas pamokos planas

 

9.06 Telšiai-Klaipėda-Plungė: Komandinis darbas

Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos šeštokai traukiniu keliaudami į Klaipėdą aiškinsis kokie gali būti darbo komandoje būdai. O atvykę į vietą mokysis šiuos būdus pritaikyti praktiškai: skaičiuojant žingsnius, atpažįstant augalus ar orientuojantis su žemėlapiu naujoje vietovėje.

„Renkuosi mokyti!“ mokytoja Augustė Baltrūnaitė

Visas pamokos planas

 

Ankstesnių metų planai.

 

Linkime įdomių ir įtraukiančių kelionių!

 

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.