fbpx

Jau trečius metus „Renkuosi mokyti!“ kartu su UAB LTG Link mokytojo dieną paminės netradiciškai. Spalio 2-5 d. edukacinės iniciatyvos „Traukiniu į pamoką!“ metu programos „Renkuosi mokyti!“ dalyviai ir alumnai savo mokiniams rengia interaktyvias pamokas traukiniuose ir vaizdingose jų maršruto stotelėse. 🌿

Šia iniciatyva siekiame atskleisti mokytojo profesijos kūrybiškumą ir padrąsinti į mokymosi procesą pažvelgti kitu kampu – juk pamoka gali vykti ne tik klasėje.

Savo pamokų idėjomis „Renkuosi mokyti!“ mokytojai ir alumnai dalinasi su visais. 

 

Piešiam pasaulį judant ir bendraujant, integruota dailės, fizinio ugdymo ir rusų kalbos ir literatūros pamoka

Kelionės metu mokiniai lankysis Visagino ir Pakretuonės geležinkelio stotyse, Pakretuonės vandens malūne bei laiką leis miške. Keliaudami jie analizuos aplink esantį gamtos peizažą, mokysis interviu ėmimo bei lavins savo fizinius įgūdžius judriųjų žaidimų ir mankštos metu. 

Visas pamokos planas

 

Mažeikiai – miestas irgi prie Ventos!, integruota gamtos ir žmogaus bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 

Aplankydami Mažeikių pramoninį ir stoties rajoną, Mažeikių gyvenamuosius kvartalus, Krucių malūną bei Ventos pakrantę mokiniai pažins senosios medinės architektūros elementus, mokysis pažinti ir įvardinti medžiagas iš kurių pagaminti jų kelyje pasitaikę obketai. 

Visas pamokos planas

Mažosios Lietuvos istorijos vingiais, integruota matematikos, biologijos, civilinės saugos, lietuvių kalbos bei istorijos pamoka

Šios pamokos metu mokiniai aplankys 20 Šilutės miesto sekretų, Šilutės šv. Kryžiaus bažnyčią ir evangelikų ir liuteronų bažnyčią bei kitus miesto objektus. Kelionės metu mokiniai rinks ir analizuos informaciją apie įdomiausius Šilutės žmones, architektūrinius ir gamtinius objektus bei lavins savo matematinius įgūdžius. 

Visas pamokos planas

Pal. vysk. Teofilio Matulionio pėdomis

Aplankydami Kaišiadorių Kristaus atsimainymo katedrą mokiniai susipažins su pal. vysk. Teofilio Matulionio gyvenimo istorija bei visos kelionės metu ugdys savo asmenines ir mokymosi mokytis kompetencijas. 

Visas pamokos planas

 

2019 metų pamokų idėjos:

Pas ruonius, integruota biologijos, matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros pamoka

Keliaudami į Lietuvos jūrų muziejų Klaipėdoje, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos moksleiviai bandys apskaičiuoti traukinio greitį ir sukurs draugams matematinę užduotį apie ruonius. Atvykę į muziejų, mokysis apie stuburinius ir bestuburius jūros gyvūnus ir pagal iš anksto aptartą gyvūno aprašymo planą rinks informaciją (užrašai popieriuje / e. užrašinėse, nuotraukos ar / ir vaizdo / garso įrašai). Grįždami atgal mokiniai kurs rašinį ,,Pas ruonius!”, kuriame turės atsispindėti ne tik ruonio(-ių)  aprašymas, bet ir patirti įspūdžiai, įgytos žinios, ugdyti įgūdžiai.

Visas pamokos planas

 

Senovės ženklų kalba, integruota lietuvių kalbos, IT ir fizinio aktyvumo pamoka

Kauno Jurgio Dobkevičiaus ir  Simono Daukanto progimnazijų mokiniais Vilniuje ieškos, išmaniaisiais įrenginiais fiksuos ir dirbdami grupėse savaip atkurs istorinius mūsų valstybės ženklus, aiškinsis senovės baltų ženklų reikšmes. Mokiniai taip pat dalyvaus edukacijose Valdovų rūmuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje.

Visas pamokos planas

 

Žmogaus ir gamtos ryšys lietuvių literatūros kūriniuose, integruota lietuvių kalbos ir biologijos pamoka

Lietuvio ir gamtos ryšys ypatingas – jį integruotoje biologijos ir lietuvių k. pamokoje tyrinės Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai. O kur geriausiai mokytis apie gamtą? Žinoma, gamtoje! Keliautojai lankysis Kazlų Rūdos miško muziejuje, keliaus pažintiniu taku, susipažins su miško augmenija ir gyvūnija. važiuodami pirmyn mokiniai taip pat perskaitys/prisimins kūrinių ištraukas, kuriose atsispindi žmogaus ir gamtos sąveika, o grįždami perskaitytų kūrinių etiudus suvaidins.

Visas pamokos planas

 

Architektūra. Paveldas ir rekonstrukcija. Spalvotyra, technologijų ir dailės pamoka

Rudeninis pasivaikščiojimas su Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos mokiniais po Pavilnį, ieškant praeities ir dabarties ženklų architektūroje.

Visas pamokos planas

 

Kauno istorija, istorijos pamoka

Geriau vieną kartą gyvai pamatyti nei kelis kartus skaityti vadovėlį, ypač, jei kalbame apie Kauną! Į tokią kelionę ir susiruošė VGTU inžinerijos licėjaus septintokai.

Visas pamokos planas

 

 

Linkime įdomių ir įtraukiančių kelionių!

 

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.