Mokyklos registracijos anketa

Kviečiame bendradarbiauti!

Ši anketa skirta mokykloms, kurios nuo ateinančių mokslo metų rugsėjo 1 d. nori į savo mokyklos bendruomenę priimti programos „Renkuosi mokyti!“ mokytoją.

Galimybę registruoti savo mokytojų poreikį 2024-2026 mokslo metams turi visos* formaliuosius reikalavimus atitinkančios mokyklos.

Informacija apie procesą:

 • Šią registracijos anketą galite pildyti visus metus. Iki balandžio 5 d. vyksta registracija 2024-2026 mokslo metams.
 • Pateikę registracijos anketą gausite automatinį patvirtinimą apie anketos gavimą, Jūsų pateiktą mokytojų poreikį užregistruosime, šį poreikį galite tikslinti iki gegužės mėnesio pabaigos.
 • Programos mokytojų atranka vyksta nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.
 • Iki balandžio pabaigos susisieksime su visomis, savo mokytojų poreikį nurodžiusiomis, mokyklomis ir informuosime, ar galėsime pasiūlyti reikiamą mokytoją 2024-2026 mokslo metams.
 • Pirmenybę teikiame programoje jau dalyvaujančioms mokykloms.

*savo mokytojų poreikį gali teikti visos Lietuvos mokyklos, kurios atitinka šiuos formaliuosius reikalavimus: nedaro mokinių atrankos, yra įsteigtos valstybės arba savivaldybės.

 

Jei kyla papildomų klausimų apie programos mokytojų atranką ar pačią programą, skambinkite +370 648 41402 arba rašykite artur@renkuosimokyti.lt


Programos organizatoriai garantuoja pateiktos informacijos konfidencialumą.
Patvirtiname, kad gauti asmens duomenys bus tvarkomi pagal asmens duomenų apsaugos įstatymus.

  TaipNeKita

  Sutinku*

  Paspausdami „Sutinku", patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad „Renkuosi mokyti!" programą įgyvendinanti VšĮ Mokyklų tobulinimo centras atrankos tikslais juos tvarkytų ir trejus metus saugotų VšĮ Mokyklų tobulinimo centras privatumo politikoje nurodyta tvarka. Programa užtikrina Jūsų duomenų konfidencialumą. Plačiau susipažinti su VšĮ Mokyklų tobulinimo centras Duomenų tvarkymo politika galite čia.

   

  *Privalomi laukai.