Mokyklos registracijos anketa

Kviečiame bendradarbiauti!

Ši anketa skirta mokykloms, kurios nuo ateinančių mokslo metų rugsėjo 1 d. nori į savo mokyklos bendruomenę priimti programos „Renkuosi mokyti!“ mokytoją.

Galimybę registruoti savo mokytojų poreikį 2023-2025 mokslo metams turi visos* formaliuosius reikalavimus atitinkančios mokyklos.

Jei mokykloje norėtumėte įgyvendinti pokyčio projektą – susisiekite su programos vadovu Artur, plačiau apie šią galimybę galite skaityti čia.

Informacija apie procesą:

 • Šią registracijos anketą galite pildyti visus metus. Iki balandžio 3 d. vyksta registracija 2023-2025 mokslo metams.
 • Pateikę registracijos anketą gausite automatinį patvirtinimą apie anketos gavimą, Jūsų pateiktą mokytojų poreikį užregistruosime, šį poreikį galite tikslinti iki gegužės mėnesio pabaigos.
 • Programos mokytojų atranka vyksta nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.
 • Iki balandžio pabaigos susisieksime su visomis, savo mokytojų poreikį nurodžiusiomis, mokyklomis ir informuosime, ar galėsime pasiūlyti reikiamą mokytoją 2023-2025 mokslo metams.
 • Pirmenybę teikiame programoje jau dalyvaujančioms mokykloms.
 • Mokyklas, kurioms galėsime pasiūlyti reikiamą mokytoją, kviesime į individualų pokalbį.

*savo mokytojų poreikį gali teikti visos Lietuvos mokyklos, kurios atitinka šiuos formaliuosius reikalavimus: nedaro mokinių atrankos, yra įsteigtos valstybės arba savivaldybės.

 

Jei kyla papildomų klausimų apie programos mokytojų atranką ar pačią programą, skambinkite +370 5 212 7173 arba rašykite info@renkuosimokyti.lt


Programos organizatoriai garantuoja pateiktos informacijos konfidencialumą.
Patvirtiname, kad gauti asmens duomenys bus tvarkomi pagal asmens duomenų apsaugos įstatymus.

  TaipNeKita

  Sutinku*

  Paspausdami „Sutinku", patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad „Renkuosi mokyti!" programą įgyvendinanti VšĮ Mokyklų tobulinimo centras atrankos tikslais juos tvarkytų ir trejus metus saugotų VšĮ Mokyklų tobulinimo centras privatumo politikoje nurodyta tvarka. Programa užtikrina Jūsų duomenų konfidencialumą. Plačiau susipažinti su VšĮ Mokyklų tobulinimo centras Duomenų tvarkymo politika galite čia.

   

  *Privalomi laukai.