Mokyklos registracijos anketa

Kviečiame bendradarbiauti!

 

Šiemet programa „Renkuosi mokyti!“ naujų pokyčio projektų mokyklų atrankos neskelbia ir didesnį dėmesį skiria programoje jau esančioms ir pokyčio projektus jau vykdančioms mokykloms. Daugiau informacijos apie programą ir mokyklose jau vykdomus pokyčių projektus rasite čia.

Tačiau visos* mokyklos turi galimybę registruoti 2022-2024 mokslo metais reikalingų mokytojų poreikį.

 

Informacija apie atrankos procesą:

 • šią registracijos anketą galite pateikti iki balandžio 4 d. 
 • Pateikę registracijos anketą gausite automatinį patvirtinimą apie anketos gavimą, Jūsų pateiktą mokytojų poreikį užregistruosime.
 • Iki balandžio 25 d. susisieksime su visomis, savo mokytojų poreikį nurodžiusiomis, mokyklomis ir informuosime, ar galėsime pasiūlyti reikiamą mokytoją 2022-2024 mokslo metams. 
 • Pirmenybę teikiame programoje jau dalyvaujančioms mokykloms. 
 • Mokyklas, kurioms galėsime pasiūlyti reikiamą mokytoją, kviesime į individualų pokalbį.

 

*savo mokytojų poreikį gali teikti visos Lietuvos mokyklos, kurios atitinka šiuos formaliuosius reikalavimus: nedaro mokinių atrankos, yra įsteigtos valstybės arba savivaldybės. 

 

Jei kyla papildomų klausimų apie atranką ar programą, skambinkite +370 623 99 160 arba rašykite vilmante@renkuosimokyti.lt

 


Programos organizatoriai garantuoja pateiktos informacijos konfidencialumą.
Patvirtiname, kad gauti asmens duomenys bus tvarkomi pagal asmens duomenų apsaugos įstatymus.

  TaipNeKita

  Sutinku*

  Paspausdami „Sutinku", patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad „Renkuosi mokyti!" programą įgyvendinanti VšĮ Mokyklų tobulinimo centras atrankos tikslais juos tvarkytų ir trejus metus saugotų VšĮ Mokyklų tobulinimo centras privatumo politikoje nurodyta tvarka. Programa užtikrina Jūsų duomenų konfidencialumą. Plačiau susipažinti su VšĮ Mokyklų tobulinimo centras Duomenų tvarkymo politika galite čia.

   

  *Privalomi laukai.