Programą įgyvendina

Mokyklų tobulinimo centras

 

Programą „Renkuosi mokyti!“ įgyvendina Mokyklų tobulinimo centras (MTC). 1999 m. įkurtas centras inicijuoja Lietuvos švietimo pažangą skatinančius projektus, konsultuoja pedagogus, mokyklas, verslo, valstybines bei nevyriausybines organizacijas švietimo klausimais bei kviečia Lietuvos ir užsienio švietėjus dalintis patirtimi.

 

Daugiau

Teach For All

 

„Renkuosi mokyti!“ programa yra pasaulinio tinklo „Teach For All“ narė. Tai atveria daug galimybių programos vykdytojams, dalyviams ir alumnams bendradarbiauti ir dalintis patirtimi. „Teach For All“ jungia panašias programas daugiau nei 60 valstybių visame pasaulyje, pagrindinė šių programų misija – sudaryti sąlygas visiems vaikams gauti kuo geresnį išsilavinimą, nepaisant socialinių barjerų.

 

 

Programos draugai

„Vaikų žemė”

 

„Vaikų žemė“ – tai literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams. Programa siekia būti tokia neformaliojo ugdymo erdve, kurios edukacinės ir kultūrinės veiklos skatintų vaikus domėtis literatūra ir ją pamilti.

 

 

Daugiau

Norintiems tapti partneriais

Programos idėjų ir švietimo kaitos sklaidai nuolat ieškome bendraminčių – organizacijų ir asmenų, kurie supranta mokytojo svarbą ugdant naują piliečių kartą. Jūsų parama gali būti tiek finansinis indėlis į projekto įgyvendinimą, tiek pagalba neatlygintinomis paslaugomis.

Mielai aptarsime visas bendradarbiavimo galimybes – kreipkitės į programos plėtros vadovę Emilę.

 

Daugiau