Kodėl verta tapti „Renkuosi mokyti!“ dalyviu?

Būti „Renkuosi mokyti!“ dalyviu verta dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia iš jų – galimybė dirbti patį prasmingiausią – mokytojo – darbą, padėti mokytis vaikams, ir ypač tiems, kuriems labiausiai reikia įkvėpimo. Bene didžiausias „Renkuosi mokyti!“ programos privalumas yra „Renkuosi mokyti!“ bendruomenė, kuri įkvepia, supranta ir palaiko, o jos narių bendradarbiavimas ir motyvacija padeda pasiekti dar geresnių rezultatų.

Keisk savo ir kitų gyvenimus, kurdamas pokyčius drauge su „Renkuosi mokyti!“ bendruomene!

Ką reiškia būti „Renkuosi mokyti!“ dalyviu

Sudominti ir įkvėpti sėkmei

 

„Renkuosi mokyti!“ dalyvis – tai motyvuotas, aktyvus, kūrybiškas žmogus, kuris tiki, kad kiekvienas vaikas turi atskleisti savo potencialą, ir gali savo entuziazmu uždegti vaikus mokytis.

Daugiau istorijų. 

 

Prisijunk prie „Renkuosi mokyti!“ dalyvių bendruomenės!

Išgirsk mūsų dalyvių patirtis

Dalyviams Siūlome

 • 1. Profesinį ir asmeninį augimą

  Mokymus, suteikiančius darbui mokykloje reikalingas žinias ir įgūdžius, projektų, viešojo kalbėjimo, bendradarbiavimo, savęs pažinimo, pokyčių valdymo ir kt. mokymus.

 • 2. Bendruomenę ir palaikymą

  Nuolatinį palaikymą, pagalbą ir konsultacijas einant pirmuosius mokytojo žingsnius. Kūrybingą, aktyvią, palaikančią bei vienos vizijos siekiančią programos bendruomenę.

 • 3. Galimybę prisidėti prie pokyčio

  Pagalbą ir palaikymą įgyvendinant asmeninį pokyčio projektą mokykloje.

 • 4. Pagalbą įgyjant kvalifikaciją

  Bendradarbiavimą įgyjant pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete.

 • 5. Ryšius

  Ryšius su programos partneriais. Tarptautinę patirtį ir galimybes pasauliniame „Teach For All” tinkle.

Apie programą

„Renkuosi mokyti!“ pritraukia ir parengia motyvuotus žmones dirbti mokytojais, įkvepiančiais kiekvieną vaiką noru mokytis ir padedančiais kiekvienam atskleisti savo potencialą.

Iš 400-500 kandidatų po keturių etapų atrankos prie programos pakviečiama prisijungti 20-30 dalyvių. Dirbant dvejus metus mokykloje, mūsų dalyviams suteikiama visapusiška pagalba – priskiriamas mentorius, organizuojami mokymai, supervizijos ir profesinės konsultacijos.