„Renkuosi mokyti - mokyklų kaitai!“

„Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ – tai naujas devyneris metus gyvuojančios „Renkuosi mokyti!“ programos etapas. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Siekdami šio tikslo jėgas suvienys „Renkuosi mokyti!“ mokytojas ir visa mokyklos bendruomenė.
Mokyklos bendruomenės įgalinimas, įtraukiojo ugdymo principų taikymas ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojai yra kertinės atsinaujinusios projekto kryptys.

Projektą įgyvendina viešoji įstaiga Mokyklų tobulinimo centras drauge su pagrindiniu projekto partneriu „Vilniaus prekybos“ paramos fondu „Dabar“.

Prisijunkite!

Kodėl verta dalyvauti

Išsiskiriame iš kitų švietimo iniciatyvų, nes:

  • Siekiame tvarių pokyčių – trumpalaikės iniciatyvos nedaro įtakos mokinių mokymuisi
  • Skatiname švietimo ir verslo bendradarbiavimą
  • Tyrimais vertiname dalyvių padarytą realią pažangą
  • Pasitelkiame sėkmingiausias Lietuvos ir tarptautines praktikas

Susidomėjote? Laukiame užpildytų dalyvio anketų!

Kaip dirbsime

Pagrindiniai tikslai

Kaip dirbsime, kokių pokyčių mokyklose sieksime ir kaip matuosime savo sėkmę – susipažinkite su pagrindiniais projekto tikslais trumpame pristatymo filmuke.

Žiūrėti

Pokyčio projektas

Mokyklų pokyčio projektas – kertinis projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” elementas. Pasirinkusi tobulintiną sritį, kiekviena mokykla suburs savo pokyčio komandą, kuri kurs pokyčių planą bei įtrauks visą mokyklos bendruomenę į jo įgyvendinimą.
Mokyklų pokyčio projekto tikslas – užtikrinti daugiau galimybių kiekvienam mokiniui patirti mokymosi sėkmę, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir skatinant mokyklos veiklos pokyčius. Kiekvienos mokyklos kaita ir daroma pažanga bus vertinama atliekant pokyčio tyrimą.

Peržiūrėkite, kaip visų mokyklų pokyčio komandos susitikusios mokėsi ir diskutavo apie būsimus pokyčius VIDEO

Pokyčio projekto komanda

  • Mokyklos direktorius

  • Direktoriaus pavaduotojas

  • 3 mokykloje jau dirbantys mokytojai

  • „Renkuosi mokyti!“ mokytojas

  • „Renkuosi mokyti!“ mokytojo mentorius

Projektas skaičiais

mokyklų

„Renkuosi mokyti!“ mokytojų

mokinių

Rezultatai

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ – tai galimybė Lietuvos mokyklų atsinaujinimui. Tikime, kad dvejus metus įgyvendinama inovatyvi profesinio tobulinimosi bei konsultavimo programa mokytojams, vadovams bei visai bendruomenei, entuziastingas „Renkuosi mokyti!“ mokytojas padės projekto mokykloms kurti tvarius ir ilgalaikius pokyčius. Juos matuosime atlikdami kompleksišką pažangos tyrimą.