fbpx

Birželio 18 ir 19 d. „Renkuosi mokyti-mokyklų kaitai!“ bendruomenė – projekto administracija, „Renkuosi mokyti!“ mokytojai ir alumnai, jų mokiniai, mokyklų vadovai, partneriai, patariamosios valdybos nariai ir švietimo institucijų atstovai – rinkosi į strateginę sesiją. Pasitelkę „Future search“ metodiką ir jos moderatorę Eglę Daunienę, prisiminėme programos istoriją, įvertinome dabartį ir kūrėme norimos ateities scenarijus.  Visi sutarėme, kad svarbu plėsti programą į regionus, kur „Renkuosi mokyti!“ mokytojas gali tapti pokyčių agentu, aplink kurį buriasi bendruomenė, gimsta naujos iniciatyvos. Tam turime stiprinti bendradarbiavimą su vietos savivalda , vietos bendruomenėmis bei čia veikiančiais verslais.

Kita svarbi sritis – „Renkuosi mokyti!“ dalyvių lyderystės ugdymas. Svarstėme, kaip programoje vystyti šias kompetencijas, kaip atpažinti aktyvius lyderius dar atrankos etape, kad net ir pasibaigus dvejiems metams, programos dalyviai ir alumnai toliau įgyvendintų mūsų misiją, būdami aktyvūs savo mokyklų bendruomenių nariai ar joms vadovaudami, kurdami naujas iniciatyvas, socialinius verslus ar nevyriausybines organizacijas, dalyvaudami švietimo politikos formavime ar būdami mūsų ambasadoriai verslo pasaulyje.

Pasibaigus strateginei sesijai, buvo suformuotos penkios darbo grupės:

  1. „Renkuosi mokyti!“ mokytojų lydersytė
  2. „Renkuosi mokyti!“ regionuose
  3. „Renkuosi mokyti!“ vertės pripažinimas ir komunikacija
  4. Bendradarbiavimas ir finansai
  5. Alumnų įsitraukimas

Darbo grupių tikslas  – toliau plėtoti idėjas ir jų įgyvendinimą joms priskirtose srityse. Pirmaisiais rezultatais grupės pasidalins š. m. spalio 1 d.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.