Prisidėk

Verslui

Mūsų programa sėkmingai vykdo savo veiklą, nes yra remiama atsakingų Lietuvos verslų, kuriems rūpi švietimas ir visų mūsų ateitis. Partnerystės su verslo įmonėmis leidžia mums sukurti tvarią strategiją ir užtikrinti nenutrūkstančią veiklą. Kviečiame prisidėti pritraukiant į mokyklas motyvuotus bei veržlius mokytojus ir skirti finansinę paramą  „Renkuosi mokyti!“ organizacijai. Kartu galime pritraukti mokytojus Jūsų regione, stiprinti konkrečių dalykininkų paruošimą bei didinti mokytojų skaičių.

Privatiems asmenims

Kiekvieno žmogaus parama leidžia mums didinti savo poveikį bei pritraukti į mokyklas motyvuotus, veržlius, į kiekvieną vaiką orientuotus mokytojus. Skirkite savo paramą patogiu būdu portale aukok.lt. Jūsų parama mums svarbi, nes tik suburdami naujas „Renkuosi mokyti!“ dalyvių kartas, galime pasiekti dar daugiau vaikų ir padėtų jiems atskleisti savo potencialą.

Skirkite 1,2 % GPM

Kviečiame Jus paremti programą „Renkuosi mokyti!“, skiriant 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio. Įgalinkite savo pinigus siekiant gerinti švietimo kokybę ir sprendžiant mokytojų poreikio problemas.

Kiti būdai prisidėti

Bet kokia Jūsų parama mums yra svarbi. Jei norite prisidėti prie „Renkuosi mokyti!“ augimo: 

  • savanoriaudami – padedant organizuoti ar įgyvendinti renginius; 
  • profesionaliomis žiniomis – teikiant konsultavimo, koučingo paslaugas ar dalijantis profesionalia literatūra;
  • techninėmis žiniomis ir įranga – prisidedant optimizuojant organizacijos veiklą ir didinant technines galimybes; 
  • patalpų dalijimųsi – suteikiant patalpas renginiams ar mokymams; 
  • kitais būdais, prisidedančiais prie mūsų sėkmės;

kviečiame susisiekti el. paštu  info@renkuosimokyti.lt 

Visos šios bendradarbiavimo galimybės mums yra itin svarbios bei tikime, kad padės toliau kurti pozityvius pokyčius švietime bei siekti visų vaikų gerovės mokykloje.