fbpx

Direktorė: Tamara Lukoševičienė

„Renkuosi mokyti!” mokytoja: Ana Pečiulienė, lietuvių kalba

Daugiau: http://santaros.lt/

POKYČIO PROJEKTAS: Mokyklos ir tėvų partnerystė

Projekto tikslas – naujas mokyklos ir tėvų partneryste grįstas mokyklos modelis. Išsiaiškinami tėvai lyderiai, kurie skatinami organizuoti klasių bendruomenių renginius, užmegzti asmeninius ryšius su kitais tėvais, organizuoti savipagalbos grupes. Mokytojai, klasės auklėtojai, tėvai bendradarbiaudami renkasi problemų sprendimo kelius. Organizuojamos individualios bei grupinės konsultacijos tėvams, teikiama pagalba šeimai, mokiniui, mokytojui. Tėvai įtraukiami į klasių, mokyklos valdymą, veikia Tėvų klubas.

Pagrindinės veiklos:

  1. Mokinių projektinė veikla su tėvais
  2. Netradicinių pamokų, kurias veda tėvai, organizavimas
  3. Karjeros dienos tėvų darbovietėse
  4. Pasyvių (,,nematomų“) tėvų įtraukimas į bendradarbiavimą su mokykla
  5. Neformalių (mobilių tėvų grupių) susitikimai vaikų auklėjimo klausimais
  6. Teminės tėvų dienos, susirinkimai, konsultacinės grupės, atvejų analizė
  7.  Tėvų įtraukimas į sprendimų priėmimą mokyklos lygmeniu
Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei
Sukūrus mokyklos ir tėvų glaudžius santykius, daugės aktyviau įsitraukiančių į mokyklos gyvenimą, labiau juo besidominčių tėvų. Mokytojai, artimiau susipažinę su mokinio šeima, suvoks jo poreikius, galimybes. Kai tėvai ir mokytojai dirbs išvien mokinio labui, pagerės  mokinių motyvacija ir pasiekimai. Tėvai labiau pasitikės mokykla.

POKYČIO PROJEKTO ATASKAITA: Santaros gimnazija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.