fbpx

Į Klaipėdos „Varpo“ gimnaziją su projektu „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ ateina pokyčiai. Vienas iš jų – šventė būsimiems gimnazijos pirmokams „Keipk savo kompasą į mokyklą“.

Mokyklos pokyčio komanda nutarė, kad būsimiems gimnazistams būtų labai svarbu ir naudinga dar prieš prasidedant pamokoms neformalioje aplinkoje pažinti vienas kitą, būsimus mokytojus ir mokyklą, jog rugsėjį jau drąsiai ateitų į žinomą aplinką. Tad šventė vyko šį ketvirtadienį, dar likus kelioms dienoms iki rugsėjo 1-osios skambučio.

Į gimnazijos erdves susirinko tikrai gausus būrys mokinių, slepiančių veidus po kaukėmis. Renginio metu skirtingose mokyklos erdvėse buvo organizuojamos veiklos, kurių metų mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis. Kiekviena klasė žaidė susipažinimo žaidimus, turėjo įveikti iššūkius, kurių metu reikėjo ir susitarti, ir susikaupti, ir pamatyti savo stiprybes bei silpnybes, pajausti šalia esantį ir jam padėti.

Kūrybinėje stotelėje būsimieji pirmokai kūrė savo klasės herbą bei šūkį, taip išsiaiškindami savo klasės bendras vertybes ir tikslus. Dauguma pirmokų svarbiausia vertybe klasėje laiko draugiškumą ir bendradarbiavimą.

Renginio pabaigoje kiekviena klasė gavo dovanų – segtuvą, skirtą savo klasės metraščiui. Jame jau buvo užpildyti pirmieji puslapiai – atspausdinta pirmoji renginio metu padaryta klasės nuotrauka bei veiklų metų jų pačių pagamintas klasės herbas.

Po renginio mokiniai išėjo tikrai drąsesni, aktyviau bendraudami, besikeisdami savo telefono numeriais ar socialių tinklų nuorodomis su klasės draugais ir jau žinodami, su kuo susitiks rugsėjo pirmąją.

Tikimasi, kad šis renginys taps gražia ir prasminga gimnazijos tradicija.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.