Pataria RM mokytojai: kaip susikalbėti su vaikais

Pataria RM mokytojai: kaip susikalbėti su vaikais

Šiauliuose dirbanti klasių kuratorė Gabrielė Rimkutė, „Renkuosi mokyti!“ aštuntosios kartos dalyvė, regis, surado raktą į vaikų širdį. Sutarti su vaikais jai sekasi puikiai. Ir savo patarimais ji dalijasi su tėvais ir kitais mokytojais.

Pasak Gabrielės, galima pastebėti, kad daug šiuolaikinių vaikų – individualistai. „Jiems yra svarbu pasiekti savo tikslus, išreikšti save ir jaustis gerais kokioje nors srityje. Kai pavyksta gyventi pagal šias vertybes – vaikai yra laimingi. Tikiu, kad šios vertybės yra glaudžiai susijusios ir su tarpasmeniniais santykiais. Kasdienis liūdesys, pyktis bei stresas lydi tuos vaikus, kurie nuolat girdi kritiką savo atžvilgiu, nemoka užmegzti bei palaikyti pozityvių santykių. Ilgainiui krenta tokių vaikų akademiniai pasiekimai bei motyvacija, neretai prireikia ir specialistų pagalbos”, – teigia G. Rimkutė.

Visą Indrės Ožalinskaitės straipsnį „Viskas daug paprasčiau nei atrodo: dalijasi patarimais, kaip susikalbėti su vaikais” skaitykite naujienų portale Delfi.lt 

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai