fbpx

Iš Marijampolės kilusi Gabrielė Kartanaitė šiandien dirba mokytoja Klaipėdos „Varpo“ gimnazijoje. Pašnekovė sako, kad visos veiklos, kuriomis užsiėmė prieš tai, natūraliai atvedė ją į pedagogo profesijos pasirinkimą.

Pastaruosius keletą metų dirbote laisvai samdoma vokiečių kalbos mokytoja bei vertėja, taip pat savanoriavote jaunimo lyderystės stovyklose, dirbote su mados ir meno projektų komunikacija. Kas paskatino rinktis mokytojos profesiją?

Manau, kad visas šis procesas įvyko labai organiškai. Kaip ir minėjote, jau prieš tai dirbau vokiečių kalbos mokytoja ir vedžiau šios kalbos kursus, taip pat vykdžiau įvairius projektus ir dalyvavau „Eramus+“ programose su jaunimu, prisidėjau prie stovyklų organizavimo. Su moksleiviais dirbdama neformalaus švietimo projektuose supratau, kad noriu turėti daugiau ryšio su jais, ir pasvajodavau, kad tai galėtų tapti mano kasdienybe.

Nei pats mokymas, nei darbas su moksleiviais man nebuvo svetimos sritys. Galbūt lėtai ėjau iki mokyklos, bet visos patirtys, kurias turėjau iki šiol, man išties labai padeda mokytojos darbe. Tikiu, kad niekas nevyksta veltui, todėl manau, kad man reikėjo viso to „bagažo“, kad padaryčiau sprendimą ateiti į mokyklą.

Kodėl pasirinkote mokyti būtent Klaipėdoje?

Į mokytojo profesiją atėjau per „Renkuosi mokyti“ programą, o, žinia, atranką joje turi pereiti ne tik būsimieji mokytojai, bet ir mokyklos. Tuomet mokyklos, perėjusios atranką, yra sujungiamos su mokytojais.

Klaipėdos „Varpo“ gimnazija ieškojo vokiečių kalbos mokytojos, tad gavusi pasiūlymą dirbti uostamiestyje nedvejodama priėmiau šį iššūkį. Galima sakyti, kad Klaipėda atėjo į mano gyvenimą visiškai netikėtai, nes perėjusi „Renkuosi mokyti“ atranką pasakiau, kad esu atvira bet kokiam miestui ar miesteliui, todėl išgirdusi, kad tai bus Klaipėda, išties labai nudžiugau.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.