fbpx

Kviečiame mokyklas prisijungti ir tapti mūsų bendruomenės nariais!

Užpildykite savo mokyklos anketą iki vasario 21 d. ČIA.

Prie mūsų programos prisijungė ir pokyčio projektus savo mokyklose jau įgyvendino arba šiuo metu vykdo 60 mokyklų iš visos Lietuvos. 

Mes kalbame ne apie kiekybinius, trumpalaikius pokyčius, bet apie kokybę ir bendruomenės susitelkimą bendram tikslui – užtikrinti daugiau galimybių kiekvienam mokiniui atskleisti savo potencialą. 

Kviečiame žiūrėti įkvepiančią video istoriją apie Vilniaus „Šilo“ mokyklos įgyvendintą pokyčio projektą. 

Daugiau mokyklų ir jų pokyčio projektų rasite ČIA

Prisijungus prie „Renkuosi mokyti!“:

  1. Jūsų mokykloje dirbs motyvuotas „Renkuosi mokyti!” mokytojas, įveikęs sudėtingą 4 etapų atranką;
  2. Įgyvendinsite mokyklai reikalingą pokyčio projektą;
  3. Atliksime kompleksišką pažangos tyrimą, kuris padės nustatyti pokyčio projekto kryptį;
  4. Suteiksime inovatyvią profesinio tobulinimosi bei konsultavimo programą mokyklos mokytojams, vadovams bei visai bendruomenei;
  5. Konsultuosime ir teiksime profesinę pagalbą planuojant bei įgyvendinant pokyčio projektą;

Daugiau informacijos rasite ČIA

Jei Jums rūpi gera mokinių savijauta ir mokymosi motyvacija, mokytojų kompetencija, lyderystės kultūros bei palankios mokymosi aplinkos kūrimas – laukiame Jūsų anketos.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu: vilmante@renkuosimokyti.lt  arba tel. +370 623 99 160.

 

Kartu kurkime įkvepiančius pokyčius savo bendruomenėse! 

 

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.