fbpx

Direktorius: Artūras Jagelavičius

„Renkuosi mokyti!” mokytoja: Inga Šviesaitė, teatras

Daugiau: https://www.rsamuleviciaus.jonava.lm.lt/

POKYČIO PROJEKTAS: „Veikiame kartu“ arba kaip sukasi vėjo malūnėlis

Projekto vykdymo metu bus kuriama nauja bendradarbiavimo kultūra ir kolegialus mokymasis. Projekto tikslas – pozityvios mentorystės programos sukūrimas.

Projekto uždaviniai:

aktyvinti ugdymo(si) organizavimo  procesą;

tobulinti mokytojas-mokytojui,  mokytojas-mokiniui, mokinys-mokiniui pagalbos sistemą.

Projekto metu mokytojai bus skatinami mokytis drauge ir vieni iš kitų: dalydamiesi patirtimi, sumanymais, stebėdami kolegų pamokas.

 

Pagrindinės veiklos:

  1. „Mokytojų klubo“ subūrimas
  2.  Mokytojų ir mokinių apklausa „ Ugdymas(is) ir mokinių patirtys“
  3.  Atvirų pamokų stebėjimas ir aptarimas
  4. Integruotų pamokų vedimas ir aptarimas
  5. Renginys bendruomenei „Mokymasis be sienų“
  6.  Mokinių mentorių mokymai
  7.  Diskusija bendruomenei „Įkvepiančios istorijos bendruomenės motyvavimui“

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Bus kuriamas įgalintas ir įtraukiantis mokymosi procesas. Pamokos bus įdomesnės, o naudojant aktyvius mokymosi metodus ir priemones bei sužaidybintus elementus, moksleiviai iš stebėtojų taps dalyviais.  Rasis asmeninės atsakomybės už mokymąsi  prisiėmimas. Kiekvienas mokytojas ir   mokinys galės įvertinti savo asmeninį indėlį, organizuojant pamokas ir  įsivertinti savo asmeninę pažangą.

POKYČIO PROJEKTO ATASKAITA: R.Samulevičiaus progimnazija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.