fbpx

Spalio 30-31 d. Mokyklų tobulinimo centre susirinko projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ pokyčių komandos – iš viso beveik 100 mokytojų ir mokyklų vadovų iš visos Lietuvos.
Kiekviena mokykla, dalyvaujanti projekte, turi suformuoti pokyčio komandą, kuri inicijuos ir įgyvendins pokyčius mokyklos politikoje, kultūroje ar praktikoje, kurie kurtų geresnes sąlygas įtraukiajam ugdymui.
Pirmąją dieną dalyviams Šiaulių universiteto tyrėjai pristatė mokyklose atlikto tyrimo rezultatus. Tyrimu buvo siekiama įvertinti esamą įtraukiojo ugdymo situaciją kiekvienoje mokykloje, apklausiant mokytojus, mokinius ir jų tėvus. Tyrimo rezultatai pokyčių komandoms nurodys būtinų pokyčių kryptį.
Vėliau mokyklų vadovai, mokytojai, „Renkuosi mokyti!“ mokytojai ir jų mentoriai dirbo atskirai grupėse. Dieną vainikavo bendras darbas – pokyčių komandos kūrė plakatą-koliažą, kaip atrodys pokyčio projektą įgyvendinusi ir toliau įtraukiojo ugdymo principais gyvenanti jų mokykla 2025 metais.
Antroji diena buvo skirta mokyklų vadovų mokymams. Jų laukė susitikimas su prof. dr. Jonu Ruškumi ir paskaita apie įtraukųjį ugdymą, taip pat Šiaulių universiteto tyrėjų seminarai apie duomenimis grįstus valdymo sprendimus ir įtraukųjį ugdymą stiprinančią mokyklos politiką bei kultūrą.
Kitas etapas, laukiantis mokyklų – konsultacijos su tyrėjais dėl tyrimo ir pokyčio projekto pasirinkimas.

Peržiūrėkite mokyklų sukurtus plakatus galerijoje.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.