fbpx

Visiems vaikams ir paaugliams reikia suaugusiojo, kurį jie gerbtų ir pasitikėtų, o jis – tikėtų ir pasitikėtų jais. Tapęs/ -usi programos dalyvių/ -e juo būsi tu.

Per dvejus „Renkuosi mokyti!“ programos metus stiprinsi įvairius savo gebėjimus: mokyti, motyvuoti, būti lyderiu/ -e sau ir kitiems. Neslėpsime, tai bus viena sudėtingiausių tavo patirčių, bet drauge – ir viena labiausiai apdovanojančių.

„Renkuosi mokyti!“ dalyvis – tai aktyvus, motyvuotas ir kūrybiškas žmogus, kuris pasiruošęs padėti kiekvienam vaikui, o ypač tiems, kuriems labiausiai trūksta įkvepiančio pavyzdžio, palaikymo, nuoširdaus dėmesio. Ieškome žmonių, kurie kurtų teigiamus pokyčius ne tik klasėje, bet ir įsitrauktų į mokyklos pokyčių projektą, taptų mokyklos ar platesnės bendruomenės lyderiais.

Į ką kreipiame dėmesį atrankoje?

Dirbdamas / -a mokykloje neišvengsi sudėtingų situacijų, kur turėsi savarankiškai priimti sprendimus ir atsakomybę už juos, išlikti tvirtas/ -a, nenuleisti rankų. Tad programos atrankoje didelį dėmesį skiriame ne tik tam ar kandidatas/ -ė tinka programai, bet ir tam ar programa tinka kandidatui/ -ei. Mums labai svarbus aspektas „Renkuosi mokyti!“ vizijos supratimas ir tikėjimas ja, vertybinis kandidato/ -ės atitikimas bei motyvacija ir noras aktyviai veikti kuriant pokyčius.

Mums svarbios šios tavo asmeninės savybės ir įgūdžiai:

 Lyderystė – drąsa prisiimti atsakomybę, gebėjimas proaktyviai ir iniciatyviai reaguoti į besikeičiančias situacijas bei rasti savo vaidmenį jose. Idėjai įgyvendinti reikalingos savimotyvacijos ugdymas ir kryptingas tikslo siekimas. Kitų įtraukimas, įgalinimas ir įkvėpimas siekiant vizijos. Gebėjimas kurti pagarba ir pasitikėjimu pagrįstus santykius.

 Kritinis mąstymas ir problemų sprendimas – gebėjimas į situacijas žvelgti iš skirtingų perspektyvų, ieškoti problemos priežasčių bei suprasti skirtingų veiksmų pasekmes. Gebėjimas generuoti naujas idėjas, ieškoti ir taikyti naujus problemų sprendimo metodus ir procesus.

 Bendravimas ir bendradarbiavimas – gebėjimas dirbti komandoje siekiant bendro tikslo ir vadovaujantis nuostata, kad visi komandos nariai yra lygūs ir vertingi.

 Komunikavimas – gebėjimas autentiškai, efektyviai komunikuoti bei pritaikyti tinkamus komunikacijos būdus skirtinguose kontekstuose.

 Mokymasis ir refleksija – gebėjimas reflektuoti savo patirtį ir iš jos mokytis. Aktyvus mokymosi ir tobulėjimo galimybių ieškojimas.

 Profesinė kompetencija – dalykinių žinių ir įgūdžių pagrindas bei taikymas profesinėje veikloje.

Programos dalyvio atrankos anketą rasi https://www.renkuosimokyti.lt/renkuosi-mokyti-atrankos-anketa/ 

Užpildyk ją ir susitikime atrankoje!  Apie atranką daugiau skaityk čia

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.