fbpx

Ana Pečiulienė

Labai myliu vaikus ir noriu jiems perduoti žinias, kurias turiu. Žinoma, mokytojo darbas nėra tik žinios, bet ir pats santykis su vaiku, santykis į dalyką, kurį dėstai. Kartu su kalbos, tautos pažinimu, mes galime ugdyti vaikų požiūrį į protėvius, galime kitaip pažvelgti ir atrasti tas šaknis, iš kurių galime semtis išminties, galime mokytis meilės Tėvynei, savo žemei. O ta pagarba ir meilė gimdo kitas vertybes, kurių trūksta šiame pasaulyje. Per kalbą mes pasiekiame savo šaknis, per mitologiją ir tautosaką, mokomės pažinti tai, kas yra giliai, mūsų pasąmonėje, simbolių pagalba ieškome savo tautos tapatybės.

  • Mokykla: Vilniaus „Santaros” gimnazija
  • Dalykas: Lietuvių k.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.