fbpx

Žygimantas Bučius

Prisijungti prie „Renkuosi mokyti!“ paskatino ir sutampančios mano ir šios programos vertybės. Norėčiau, kad pagarba, drąsa, tolerancija, kūrybiškumas būtų mūsų šalies švietimą apibūdinantys epitetai, kuriais tikėtų ir vadovautųsi ateities kartos. Mokytojo profesiją matau tokią, kaip ji buvo suprantama tarpukariu. Tarpukario mokytojo vizija, atsidavimas aktualūs ir šiandien, nes kiekvieno piliečio pareiga prisidėti prie savo šalies kūrimo, vienas prasmingiausių būdų – auginti kilnią, neabejingą ir išprususią visuomenę.
Norėčiau ne tik dalintis savo žiniomis, bet ir išmokyti jaunuolius mokytis, paskatinti juos būti žingeidžiais ir kūrybiškais. Vienas didžiausių iššūkių, kurį norėčiau išspręsti – pateikti lavinimąsi kaip didžiulį džiaugsmą ir galimybę. Mano tikslas, kad, per dvejus dalyvavimo programoje metus, mokiniai taptų drąsesni, pasitikintys savimi, smalsūs ir nuolat ieškantys, nes mokymasis yra visą gyvenimą nenutrūkstantis procesas, kuris gali būti įdomus ir žaismingas. Sieksiu, jog pagerėtų mokinių motyvacija, kad jie suprastų, jog rezultatai labiausiai priklausys nuo jų pačių.

Žygimantas dirbo istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoju Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre.

  • Mokykla: Kauno raj. Vilkijos gimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: baigtos istorijos bakalauro ir socialinės antropologijos magistrantūros studijos, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.