VU karjeros dienose – studentų pažintis su projektu „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“

VU karjeros dienose – studentų pažintis su projektu „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“

Trečiadienį, kovo 22 d., dalyvavome VU karjeros dienose, kur studentams pristatėme profesinio ir asmeninio augimo kelią dalyvaujant projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“.

Karjeros dienų metu mokymui, mokymuisi ir mentorystei buvo surengta speciali konferencija „Artes liberales: menas mokyti“. Rengėjų teigimu, šiandien mus moko kur kas daugiau žmonių nei mokytojai ar dėstytojai, o pasistengę mokytojais tapti galime ir mes. Apie tai konferencijos metu kalbėjome kartu su mentorystės programų „idialogue“ ir „Rotaract“ atstovais.

Pasak Erikos Danienės, „Renkuosi mokyti!“ plėtros vadovės, studentams galimybė išbandyti mokytojo profesiją, tapti švietimo pokyčio dalyviais ir katalizatoriais, pasirodė įdomi. „Mačiau degančias akis, sulaukiau nemažai klausimų. Džiugu, kad jauni žmonės savo žinias pasirengę panaudoti ne tik asmeninei sėkmei, bet ir kuriant ją kitiems“, – sako Erika.

Metų pradžioje paraiškas užpildė ir dalyvauti projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ panoro daugiau nei 250 jaunų žmonių.

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai