fbpx

Bendradarbiaudami kryptingai ugdome kūrybingą, pozityvią, ambicingą asmenybę!

Direktorė: Jurgita Zinkienė

„Renkuosi mokyti!” mokytoja: Giedrė Slivko, informatika

Daugiau: www.kristoforoprogimnazija.vilnius.lm.lt

POKYČIO PROJEKTAS: Bendravimo ir bendradarbiavimo kultūra

Bendravimo ir bendradarbiavimo kultūros pokyčiai progimnazijoje: mokytojai siekia bendrauti taktiškiau, ugdytis didesnę toleranciją, bendradarbiauti tikslingai ir kryptingai, siekiama daugiau dėmesio skirti pokalbiams apie mokinių mokymąsi, stebėti kiekvieno mokinio pažangą, įtraukti bendruomenės narius į ugdymo procesą.

Pagrindinės veiklos:

  1. Pradinių klasių mokytojų ir dalykininkų bendradarbiavimas (renginiai, klasės valandėlės, teminiai susirinkimai)
  2. Mokytojų susirinkimai, orientuoti į klasių paralelę
  3. Kultūrinė ir kita neformali mokytojų ir personalo veikla komandai burti
  4. Bendruomenės šventės
  5. Aktyvių mokymo priemonių, metodų paketas mokytojų kambaryje
  6. Mokytojo mokymosi dienoraštis
  7. Pamokos pradžios (5 min.) pokytis – aktyvių metodų taikymas

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Manome, kad įgyvendintos veiklos padės mokyklos bendruomenei ugdyti didesnę tarpusavio pagarbą, sumažės konfliktinių situacijų, pagerės atmosfera kolektyve. Tikimės, kad pagerėjusi ugdymo kokybė tiesiogiai lems mokinių mokymosi ir mokytojų darbinę motyvaciją, didesnį tėvų pasitikėjimą mokykla.

POKYČIO PROJEKTO ATASKAITA: Kristoforo progimnazija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.