fbpx

Vilma Kuodytė

Mokymasis ir žinios suteikė man daug prasmės gyvenime. Susidomėjau „Renkuosi mokyti!“ projektu, nes jo deklaruojamos vertybės man artimos, ypač tai, kad siekiama mokymosi sėkmės ne tik ugdant žinias, bet ir kompetencijas bei kuriant saugią, motyvuojančią mokymosi aplinką.  Svajonių darbas man yra mokymas. Labai trokštu patobulinti pedagogines žinias, įgyti geresnių mokymo, bendravimo įgūdžių, darbo bendruomenėje įgūdžių ir paaugti kaip asmenybei – visa tai tam, kad būčiau naudingesnė savo mokiniams ir tiems, kuriems reikia pagalbos.

Vilma Vilniaus universitete baigė biologijos bakalauro ir botanikos magistrantūros studijas, beveik dešimt metų dirbo chemijos ir biologijos korepetitore, mokė daugiau kaip 150 mokinių Lietuvoje ir užsienyje. Neatlygintinai mokė vaikus iš socialinės rizikos šeimų, savanoriavo socialinės globos namuose Gilė

 

  • Mokykla: Šv. Juozapo mokykla
  • Dalykas: Chemija, biologija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.