fbpx

Vilija Railaitė

Kokie esame mes, tokia ir mokykla. Ir kaip mokykla keisis priklauso nuo kiekvieno iš mūsų, kurie esame to pokyčio dalimi. Džiaugiuosi, kad einu į mokyklą su būriu šviesių ir gera linkinčių žmonių, tikinčių kiekvieno vaiko sėkme mokykloje.

Vilija yra komunikacijos srities profesionalė – daugiau nei 12 metų ji dirbo su įmonių korporatyvine komunikacija, užėmė vadovaujančias pareigas. Pastaruosius kelerius metus dirbo Valstybinėje miškų urėdijoje kaip Organizacijos vystymo vadovė.

  • Mokykla: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
  • Dalykas: anglų kalba
  • Išsilavinimas: baigtos anglų filologijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas; baigtos verslo valdymo magistrantūros studijos, Vytauto Didžiojo universitetas; įgytas Executive MBA serifikatas, Baltic Management Institute

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.