fbpx

Vilija Bogunaitė

Kartą netyčia internete pamačiau apie „Renkuosi mokyti!“. Perskaičius programos aprašymą, supratau, jog tai yra man. Kaip ir programa, aš taip pat noriu, kad kiekvienas vaikas mokykloje jaustųsi svarbus. Noriu atnešti pokytį – kad vaikai suprastų, jog jie gali rinktis, jog klaida tėra klaida ir tai nėra uždarytos durys ar užvertos galimybės, jog mes visi esame žmonės ir galime spręsti, ko norime ir ką daryti, kad tai pasiektume. Ir, kad visi mūsų pasirinkimai, vedami širdies, yra teisingi tol, kol nesikėsina į kitų laimę. Tikiuosi, kad programos metu man pavyks vaikams perteikti žinią apie pasirinkimą ir galimybę džiaugtis kiekviena žinių bei gyvenimo akimirka!

Vilija turi projektų koordinatorės, privačių klientų bei pardavimų vadybininkės patirties. 

  • Mokykla: Klaipėdos Vyturio progimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: baigtos taikomosios istorijos bakalauro studijos, Lietuvos edukologijos universitetas; baigtos viešojo administravimo magistrantūros studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.