fbpx

Viktorija Zacharova

Viktorija Zacharova

Viktorija Zacharova

Tikiu projekto svarba ir nauda tiek kiekvienam vaikui, tiek visai švietimo bendruomenei. Susipažinusi su projektu supratau, kad tiek vizija, tiek vertybės sutampa su tuo kaip aš įsivaizduoju savo vaidmenį mokykloje. Taip pat man labai svarbu, kad šis projektas buria palaikančią bendruomenę. 

Norėčiau, kad mokykla ir visa jos bendruomenė į kiekvieną situaciją žiūrėtų per vaiko prizmę, kad visuomet dėmesio centre būtų vaikas.

 

20 metų Viktorija dirbo finansų srityje. Šiuo metu yra įpusėjusi profesines pedagogikos studijas.

  • Mokykla: Vilniaus Senvagės gimnazija
  • Dalykas: ekonomika ir verslumas
  • Išsilavinimas: baigtos vadybos bakalauro ir magistro studijos, Kauno technologijos universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.