fbpx

Viktorija Vaičekauskytė

Vienas mūšio lauke gal ir gali būti karys, bet juk žymiai smagiau šalia turėti bendražygių!

Prie „Renkuosi mokyti!“ prisijungiau, nes tikiu, jog tik visi kartu, bendromis jėgomis kurdami stiprią ir vieningą bendruomenę, mes galime padėti sukurti atviresnę, priimtinesnę ir lankstesnę mokyklą kiekvienam Lietuvos mokiniui. 

 

Visiems savo turimiems ir būsimiems mokiniams noriu padėti kurti kuo prasmingesnę patirtį, džiugų jaunystės laiką ir padėti siekti tų svajonių, kurios suteikia sparnus. Visa širdimi tikiu, jog vieną dieną kiekvienoje mokykloje skirtybės taps stiprybėmis, jog kiekvienas mokinys, mokytojas, mokyklos bendruomenės dalis ar atsitiktinai sutiktas praeivis galės būti tuo, kas iš tiesų yra. 

 

Viktorija jau pradėjo dirbti mokytoja. Ji nepaprastai džiaugiasi bei didžiuojasi savo sprendimu.

  • Mokykla: Vilniaus Maironio progimnazija
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos biologijos bakalauro studijos, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.