fbpx

Viktorija Šilinskienė

Viktorija Šilinskienė

Viktorija Šilinskienė

Dažnai prisimenu savo auklėtojos vartojamą frazę: „Į žmogų galima iš aukšto žiūrėti tik tada, kai padedi jam atsistoti“. Šis sakinys mano gyvenimą lydi nuo pat 10 klasės, kai supratau, jog mokytojas į tave gali žiūrėti ne kaip į pažymiu vertinamą būtybę, tačiau kaip į realų žmogų turintį jausmus, savo nuomonę, kuris gyvena ir už mokyklos ribų. Taigi, norėčiau į mokyklas atnešti tą idėją, kad pedagogui svarbiausia ugdyti asmenybę, ne tik mokyti dalyko žinių.

Viktorija prieš prisijungdama prie „Renkuosi mokyti!“ programos buvo motinystės atostogose, kurių metu apsigynė ir medicininės veterinarinės biochemijos diplomą.

  • Mokykla: Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos medicininės ir veterinarinės biochemijos bakalauro studijos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.