fbpx

Vaiva Kuzmickytė

Dalyvavimas „Renkuosi mokyti!“ man pirmiausia reiškia asmeninį tobulėjimą. Darbas su didele grupe, o ypač vaikų ar paauglių, kur kiekvieno ne tik žinių lygis, bet ir charakteris yra skirtingi, reikalauja daugiau drąsos ir ryžto. Kita priežastis, motyvavusi prisijungti prie programos – noriu sudominti vaikus matematika. Nieko nėra geriau nei pamatyti, kaip tau padedant mokinys atranda alternatyvius sprendimo būdus ir išsirinkęs sau geriausią, puikiai taiko sprendimuose. 

Dirbti su vaikais yra didelė garbė, nes jie yra būsimi inovacijų kūrėjai, Lietuvos ir viso pasaulio mastu. 

Darbas su vaikais ir jaunimu Vaivai nėra naujiena – ji savanoriavo įvairiuose jaunimo projektuose, mokė ukrainiečių vaikus, aktyviai dalyvavo studentų atstovybės veikloje. 

  • Mokykla: Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija
  • Dalykas: matematika
  • Išsilavinimas: matematika, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.