fbpx

Vainius Stanevičius

Sužinojus apie „Renkuosi mokyti!“, mane sužavėjo galimybė atverti savo kūrybiškumą, atrasti ir sustiprinti savyje slypinčias savybes. Kartu su bendruomene kurti ir atnešti pokyčius tiek sau, tiek mokiniams. Kiekvienas iš mūsų esame unikalus ir ypatingas. Vaiko individualus augimas ir jo asmenybės vystymasis turėtų būti svarbesni nei bendri reitingai ir statistika. Norėtųsi, kad mokinys mokykloje išmoktų ne tik reikalingų dalykų, bet ir atskleistų savo vidinį potencialą, pažintų save. Tokiu būdu kursis bendruomeniška ir sąmoninga visuomenė.

Vainius po studijų baigimo dirbo veterinarijos gydytojo darbą, tad turi sukaupęs 10 metų patirtį šioje srityje.

  • Mokykla: Kretingos Simono Daukanto progimnazija
  • Dalykas: biologija, gamta ir žmogus
  • Išsilavinimas: baigtos veterinarijos medicinos bakalauro ir magistrantūros studijos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.