fbpx

Vaidota Macienė

Ko ieškau mokykloje? Galimybės suteikti vaikams ne tik žinių, bet ir  savo energijos, neblėstančią šypseną, noriu ugdyti optimistišką požiūrį į gyvenimą, išmokyti vaikus svajoti ir bendrauti, mokyti užjausti, atleisti ir reikšti savo jausmus. Pati esu labai aktyvi, vadovaujuosi šūkiu: Kas daug daro, daug ir pasiekia“. Programoje mane žavi tai, jog vaikams suteikiama galimybė dirbti su jaunu, veržliu mokytoju, mokytis kitaip. O motyvacija užkrečiama! Vaikai visada jaučia, kai dėmesys jiems yra tikras, o noras išmokyti yra mokytojo tikslas, o ne prievolė.

Lietuvos edukologijos universitete Vaidota įgijo lietuvių kalbos filologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją, o Vilniaus universitete baigė verslo vadybos magistrantūros studijas. 

  • Mokykla: Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.