fbpx

Urtė Penkauskaitė

Esu Urtė. 2014 m. Vilniaus universitete baigiau prancūzų filologijos bakalauro studijas. Dar nuo mokyklos laikų svajojau būti mokytoja – mokykla man visuomet atrodė labai svarbi gyvenimo dalis. Tad ir einu į mokyklą kartu su mokiniais atrasti mokymosi džiaugsmą, parodyti kad mokytis gali būti prasminga ir įdomu. Į „Renkuosi mokyti!“ programą atėjau, nes manau, kad vienas lauke ne karys. Šios programos idėjos bei žmonės, nešantys šias idėjas į mokyklas, yra reikalingas pokytis Lietuvos švietime, prie kurio noriu prisidėti ir aš.

  • Mokykla: Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
  • Dalykas: Prancūzų k.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.