fbpx

Projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ prasidėjo susitikimai su kandidatais į „Renkuosi mokyti!“ mokytojus. Iš 253 dalyvių, užpildžiusių anketas, sėkmingai pirmuosius atrankos etapus įveikė kiek mažiau nei pusė kandidatų.

Kitas etapas atranką tęsiantiems kandidatams – grupinės užduotys. Darbas mokykloje yra daug bendradarbiavimo reikalaujanti veikla, tad norime pasižiūrėti, kaip būsimi programos dalyviai bendrauja su kitais, ar sugeba kartu ieškoti bendrų sprendimų, dėl jų susitarti, bet tuo pačiu ir pagarbiai atstovauti savo nuomonei. Tą pačią dieną dalyviai dar turi atlikti kelis asmenybinius testus bei vieni kitiems pravesti septynių minučių parodomąją pamoką. Atrankos metu vertiname kandidatų gebėjimą būti mokymosi proceso lyderiu, pagarbų santykį su besimokančiaisiais ir aukštus lūkesčius jų atžvilgiu, gebėjimą reflektuoti savo veiklą, mokytis iš savo paties praktikos. Tai sudėtingiausias atrankos etapas, po kurio atkrenta daugiausia kandidatų. Likusieji bus kviečiami individualiam pokalbiui, po kurio bus priimami galutiniai sprendimai. Iš viso projektui „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ atrinksime 20 būsimų mokytojų.

Atrankos procesas remiasi tarptautine patirtimi ir rekomendacijomis, yra pasiteisinęs per ilgametę programos patirtį. Kandidatus atrenkame bendradarbiaudami su ilgamečiais programos partneriais verslo konsultacijų ir atrankos kompanija PRIMUM ESSE.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.