Trečiajame „Renkuosi mokyti!“ atrankos etape – grupinės užduotys, pamoka ir testai

Trečiajame „Renkuosi mokyti!“ atrankos etape – grupinės užduotys, pamoka ir testai

Projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ prasidėjo susitikimai su kandidatais į „Renkuosi mokyti!“ mokytojus. Iš 253 dalyvių, užpildžiusių anketas, sėkmingai pirmuosius atrankos etapus įveikė kiek mažiau nei pusė kandidatų.

Kitas etapas atranką tęsiantiems kandidatams – grupinės užduotys. Darbas mokykloje yra daug bendradarbiavimo reikalaujanti veikla, tad norime pasižiūrėti, kaip būsimi programos dalyviai bendrauja su kitais, ar sugeba kartu ieškoti bendrų sprendimų, dėl jų susitarti, bet tuo pačiu ir pagarbiai atstovauti savo nuomonei. Tą pačią dieną dalyviai dar turi atlikti kelis asmenybinius testus bei vieni kitiems pravesti septynių minučių parodomąją pamoką. Atrankos metu vertiname kandidatų gebėjimą būti mokymosi proceso lyderiu, pagarbų santykį su besimokančiaisiais ir aukštus lūkesčius jų atžvilgiu, gebėjimą reflektuoti savo veiklą, mokytis iš savo paties praktikos. Tai sudėtingiausias atrankos etapas, po kurio atkrenta daugiausia kandidatų. Likusieji bus kviečiami individualiam pokalbiui, po kurio bus priimami galutiniai sprendimai. Iš viso projektui „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ atrinksime 20 būsimų mokytojų.

Atrankos procesas remiasi tarptautine patirtimi ir rekomendacijomis, yra pasiteisinęs per ilgametę programos patirtį. Kandidatus atrenkame bendradarbiaudami su ilgamečiais programos partneriais verslo konsultacijų ir atrankos kompanija PRIMUM ESSE.

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai