fbpx

Teklė Tomkutė-Vaičiulienė

Pastaruosius dešimt metų Teklė dirbo muziejuje, kūrybinės fotografijos ir kultūros paveldo skaitmeninimo ir sklaidos srityse. Mokyti ji pasirinko, nes tiki, kad vaikai yra ateitis. „Tikiu, kad kiekvienas vaikas yra neatrasta žvaigždė, kurią kažkas turi pastebėti. Noriu, kad mokykla būtų ta atradimų vieta, kur kiekvienas vaikas gali tapti žvaigžde. Man svarbu, kad tai žinodami vaikai augtų ir kurtų saugų, darnų, perspektyvų ir dvasiškai turtingą pasaulį.“

 

Mokykla: Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla

Dalykas: istorija ir pilietiškumas

Išsilavinimas: menotyros bakalauras, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.