fbpx

„Renkuosi mokyti!” alumnai Alius Avčininkas  (RM5), Dovilė Kurmytė-Rubežė (RM2) ir Elzė Vareikytė  (RM6) š. m. spalį dalyvavo pasauliniame švietimo forume Qudwa, vykusiame Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Daugiau nei 800 mokytojų ir švietimo lyderių kalbėjo apie ateitį: kaip keisis mokytojo profesija, kaip mokysime vaikus ir mokysimės patys. Kas svarbu jau dabar ir kokiai naujai realybei, kurią žada sparti inovacijų ir naujų technologijų plėtra, turime ruoštis.

Alius, Dovilė ir Elzė kviečia visus į susitikimą, kuriame pasidalins savo įžvalgomis iš konferencijos!

Apie ką kalbėsime:

MOKYKLĄ KURIAME MES
• Šalis pati gali rinktis kurti geresnį švietimą savo piliečiams – laikai, kai neturėjome resursų, žmonių ar žinių, baigėsi – mes esame pajėgūs kurti pozityvią ateitį mokyklai!
• Dabar visuomenę sudaro vos keli procentai mokinių, tačiau ilgainiui jie sudarys 100 % ateities.
• Be paguodos – mokytojo darbas niekada nebus lengvesnis 🙂

LYDERIS MOKYKLOJE: KAS JIS?
• Nemokykime vaikų apie lyderystę, įkvėpkime juos būti lyderiais!
• Kiekvienas žmogus yra lyderis – svarbu suvokti, koks tavo lyderystės tipas ir kaip sąmoningai naudotis tuo.

VERTYBĖS: GRĄŽINKIME MEILĘ IR GERUMĄ Į KLASES!
• Vertybių ugdymas kaip bambukų auginimas, reikia 5 metų, kad daigas sudygtų.
• 9 paprastais žingsniais kasdien galima mokyti ir išmokti empatijos – grąžinkime meilę ir gerumą į klasės ir mokyklos kasdienybę!
• Kūrybiškumas nepasiduoda reprodukcijai.

Data: lapkričio 25 d., šeštadienis
Laikas: 15:30-17:00 val. Kviečiame pratęsti diskusiją prie kavos puodelio!
Vieta: Mokyklų tobulinimo centras, Vilniaus g. 39 (Vilniaus mokytojų namai)

Laukiame Jūsų! Savo dalyvavimą patvirtinkite registracija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.