fbpx

Birželio 11 d. 14 val. kviečiame į šventinį projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” renginį šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje!

Drauge į alumnystę išlydėsime aštuntąją „Renkuosi mokyti!“ mokytojų kartą ir 14 projekte dalyvavusių mokyklų bei pasitiksime naujas mokyklas ir jau dešimtąją „Renkuosi mokyti!“ kartą. Kviečiame atvykti ir palaikyti projekto mokyklų bendruomenes, pasirengusias eiti pokyčių keliu dėl  kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.

Nuoširdžiai laukiame visų mūsų partnerių, alumnų ir bičiulių!

Savo dalyvavimą patvirtinkite registracija: https://forms.gle/VfzqNftCpjPTshSH7

Trumpa programa

14:00 Renginio pradžia

 – Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus sveikinimas

 – Mokyklų tobulinimo centro steigėjos Marinos Vildžiūnienės sveikinimas

 – Pagrindinio projekto partnerio, Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktoriaus Ryčio Jezepčiko sveikinimas

 – Pirmųjų „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ projekto mokyklų išleistuvės ir naujų projekto mokyklų pristatymas

 – Aštuntosios „Renkuosi mokyti!“ mokytojų kartos išleistuvės ir diplomų teikimas

 – Naujosios, dešimtosios „Renkuosi mokyti!“ mokytojų kartos prisistatymas

 – Muzikinis sveikinimas

16:00 Pabaiga

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.