fbpx

Birželio 26 d. prie projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ prisijungė naujoji jo vadovė – Skaistė Lazdauskaitė, sugrįžusi į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos.

Skaistė yra sertifikuota projektų vadovė ir verslo plėtros specialistė, turinti vertingos patirties ne pelno siekiančiose tarptautinėse švietimo organizacijose. Po magistro studijų Švedijoje ji dirbo Jungtinių pasaulio koledžų (ang. United World Colleges) tarptautiniame ofise Londone. Prieš tai Skaistė yra dirbusi mokytoja Kauno Dailės gimnazijoje, trejus metus vadovavo jaunimo skyriui VšĮ „Šokio populiarinimo centras”.

„Nekantrauju padėti projekto dalyviams pakeisti požiūrį į mokymą ir mokymąsi Lietuvoje bei atstovauti Lietuvai dalinantis patirtimi su tarptautiniu „Teach for All“ tinklu”, – sako Skaistė.

Sėkmingu projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ įgyvendinimu iš viso rūpinsis 5 specialistų komanda:

Skaistė Lazdauskaitė
Projekto vadovė
Sėkmingas projekto įgyvedinimas ir plėtra, rėmimo galimybių paieška, vadovavimas komandai

skaiste@renkuosimokyti.lt
Tel. (8 5) 212 7173
Mob. tel. 8676 160 74

Justina Šalnaitė-Gimžiūnienė
Mokyklų pokyčių projektų koordinatorė
Projekto dalyvių pritraukimas ir atranka, pokyčio projektų įgyvendinimo koordinavimas

justina@mtc.lt
Tel. (8 5) 212 7173
Mob. tel. 8629 422 42

Laura Kavaliauskienė
Mokymų ir profesinės pagalbos koordinatorė
Mokymų organizavimas, lektorių paieška, darbas su „Renkuosi mokyti!“ mokytojais

laura@renkuosimokyti.lt
Tel. (8 5) 212 7173
Mob. tel. 8611 76 726

Roberta Žižienė
Projekto asistentė
Organizacinės užduotys, pagalba projekto komandai

roberta@renkuosimokyti.lt
Tel. (8 5) 212 7173

Kornelija Kunigonytė
Komunikacijos koordinatorė
Projekto viešinimas, rinkodara

kornelija@renkuosimokyti.lt
Tel. (8 5) 212 7173
Mob. tel. 8682 62 448

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.