fbpx

Spalio 16 d. pradedame rinkti jau devintąją „Renkuosi mokyti!“ (RM) kartą ir mokyklas, kurios dalyvaus projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Tikslai ambicingi: 16 mokyklų ir 26 RM mokytojai – tai net dvigubai daugiau lyginant su paskutiniaisiais metais.

Primename pagrindinę informaciją:

  • „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranka vyksta iki vasario 5 d.
  • Mokyklų atranka vyksta iki vasario 26 d.
  • RM ir mokyklų anketas galima rasti ir užpildyti www.renkuosimokyti.lt
  • Visais klausimais, susijusiais su atrankos procesu, reikalavimais kandidatams ir mokykloms, konsultuoja Justina Šalnaitė-Gimžiūnienė.

Jei ketinate prisijungti prie projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“, kviečiame pildyti atrankos anketas kuo skubiau – su kandidatais ir mokyklomis susisieksime visu atrankos laikotarpiu,  iš karto, kai tik gausime Jūsų duomenis.

Jei žinote, kam dalyvavimas mūsų projekte būtų įdomus, pasidalinkite šia žinia. Suburkime jaunus motyvuotus mokytojus ir mokyklas, kad teigiami pokyčiai švietime vyktų sparčiau, o kuo daugiau Lietuvos vaikų galėtų patirti mokymosi džiaugsmą!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.