fbpx

Direktorius: Stasys Norbutas

„Renkuosi mokyti!” mokytojas: Tomas Vaitkūnas, istorija

Daugiau: www.gaudesius.lt

POKYČIO PROJEKTAS: Kartu į sėkmę

2015 m. pabaigoje vykusio gimnazijos išorės vertinimo vertintojų komanda pastebėjo, kad gimnazijoje naudojamas tradicinis bendravimo su tėvais modelis. Praturtinus bendravimo su mokinių tėvais būdus ir formas, gimnazija sustiprintų visų bendruomenės narių ryšį. Mokytojų manymu, glaudesnis bendradarbiavimas pagerintų kiekvieno mokinio pasiekimus, pamokų lankomumą, stiprėtų mokymosi motyvacija. Įvertinę šias aplinkybes, sieksime sustiprinti gimnazijos bendruomenę kaip besimokančią organizaciją, pagrindinį dėmesį sutelkdami į tėvų įtraukimą.

Pagrindinės veiklos:

  1. Mokytojų diskusija „Mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių realybė ir siekiamybė“
  2. Susitikimas su aktyviais tėvais „Tėvų įsitraukimas į gimnazijos veiklą“
  3.  Gimnazijos bendruomenės turnyras „Klasių mūšis“
  4. Mokymai mokytojams, tėvams
  5.  Bendruomenės dienos
  6.  Bendruomenės (mokinių, mokytojų, tėvų) diskusija „Kaip mums sekasi?“
  7. Apskritojo stalo diskusija su Šilalės rajono gimnazijomis „Bendruomenės vaidmuo keičiant mokyklą“

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Įgyvendinus pokyčio projektą, atsiras naujų bendradarbiavimo su mokinių tėvais formų, keisis bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kultūra, požiūris į mokyklą, didesnė dalis mokinių patirs sėkmę.

POKYČIO PROJEKTO ATASKAITA: S. Gaudėšiaus gimnazija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.