fbpx

Simona Malmigė

Labai džiaugiuosi, kad tapau didelės, palaikančios ir įkvepiančios „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės dalimi. Man mokytojo darbas yra labai prasmingas, prisidedantis prie visuomenės formavimosi, tad esu už tai, kad mokykloje būtų kuriama tokia atmosfera ir visuomenė, kurioje ir norėtume gyventi – bendradarbiaujanti, bendruomeniška, pozityvi. Be to, sieksiu, jog kiekvienas mokinys įgautų ne tik žinių, bet ir atrastų pažinimo džiaugsmą bei patirtų mokymosi sėkmę.

Simona po studijų pasinėrė į darbą tarptautinėje įmonėje, kuri kuria produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Čia ji dirbo 8 metus.

  • Mokykla: Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos biochemijos bakalauro ir magistrantūros studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.