fbpx

Simona Burbulytė

Kiekvienas vaikas savyje nešiojasi daug  neatrastų dalykų ir talentų. Būdama „Renkuosi mokyti!“ prisidėsiu prie jų atradimo. Ilgai ieškojau ir supratau, jog nerealizavau savęs dirbdama verslo sektoriuje. Supratau, jog norėčiau dirbti tokį darbą, kuris prisidėtų prie visuomenės augimo ir leistų kurti teigiamą pokytį. 

Norėčiau, kad atėję į mokyklą vaikai jaustųsi saugūs ir galėtų drąsiai būti savimi. Visi esame labai skirtingi, tačiau visi verti lygybės ir pagarbos. Mokykloje noriu išmokyti vaikus pažinimo džiaugsmo, atrasti koks mokymasis ir pasaulis gali būti įdomus. 

Simona dirbo rinkos tyrimų srityje. Šalia studijų ir darbo ypatingą vietą jos gyvenime užima ir savanorystė. Ji padeda mokytis vaikams, gyvenantiems vaikų namuose, taip pat konsultuoja vaikus ir paauglius „Vaikų linijoje“.

  • Mokykla: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos sociologijos bakalauro ir magistro studijos, Vilniaus universitetas. Įgyta pedagogo kvalifikacija.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.