fbpx

Simas Valantas

Man rodos, kad dažnai pamirštame vieną svarbų gyvenime elementą, kurį vadinu įkvėpimu. Įkvėpimą veikti, daryti, keisti(s). Be jo jaučiuosi savo paties šešėliu. Džiaugiuosi pasirinkęs „Renkuosi mokyti!“, nes čia į(si)kvėpimui skiriama daug dėmesio. Čia patiriu įkvėpimą iš lektorių/mokytojų įkvepiančių pavyzdžių, neabejingų švietimui žmonių, kokybiškų seminarų ir konstruktyvių diskusijų su kolegomis. Juk mokytojas turi būti įkvėptas, kad galėtų uždegti savo mokinius ir motyvuoti juos siekti žinių ir pažinimo. Tokiu įkvėptu pradinių klasių vyru mokytoju ir siekiu tapti.

  • Mokykla: Vilniaus Valdorfo mokykla
  • Dalykas: Pradinės kl., anglų k.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.