Šiltas susitikimas su mūsų draugais ir rėmėjais „Western Union“

Šiltas susitikimas su mūsų draugais ir rėmėjais „Western Union“

Kompanijos fondas „Western Union Foundation“ įgyvendina švietimo programą „Education for Better“ bei skiria finansinę paramą švietimo srityje dirbančios nevyriausybinėms organizacijoms ir iniciatyvoms. Tarp ilgalaikių rėmimo partnerių yra ir „Teach for All“ programa. „Renkuosi mokyti!“, būdama pasaulinio tinklo „Teach for All“ nare, taip pat gali džiaugtis skiriama parama.

Be finansinės pagalbos „Western Union“ žengia dar vieną žingsnį ir kviečia savo darbuotojus įsitraukti į savanorystės veiklas. Balandžio 19 d.  lankėmės „Western Union Processing Lithuania“, kur susitikome su jų atstove Gintare Nemane. Kartu aptarėme kaip Lietuvos padalinio darbuotojai savo žiniomis, idėjomis ir gebėjimais galėtų prisidėti prie vaikų mokymosi sėkmės. Kilo nemažai idėjų, kaip galėtume bendradarbiauti, ir tikime, kad jau netrukus jas galėsime įgyvendinti!

Susitikimo akimirka (iš kairės): „Renkuosi mokyti!“ programos plėtros vadovė Erika Danienė, „Western Union“ atstovė Gintarė Nemanė ir „Renkuosi mokyti!“ komunikacijos koordinatorė Kornelija kunigonytė

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai