fbpx

Šarūnė Urbikaitė

Nuo studijų pradžios nuolat dirbau su vaikais, buvau tarp jų. Atradau savyje ,,supergalių‘‘, kuriomis galiu vaikus įkvėpti ir įtikinti juos atrasti savo ,,supergalias‘‘. Augo vaikai šviesmečiais, aš taip pat pasijaučiau nemažai ūgtelėjusi. Jausmas, kad galiu duoti daugiau nei emociją ar ryšį su vaiku, man neduoda ramybės, noriu jį įprasminti ir realizuoti, ypač šiandien, kai švietimas yra viena aktualiausių ir skaudžiausių sričių. Žinau, koks įdomus jausmas suvokti, kad ugdymas (-is) gali būti žaismingas, įtraukus, auginantis, kontekstinis, prasmingas, žingsniuojantis koja kojon su pasauliu. Norisi šį pokytį atnešti į mokyklą. Keisti(-is) ir būti pokyčiu.

Šarūnė yra dirbusi vaikų darželyje, socialine darbuotoja, turi įkūrusi savo įmonę, rengiančią vaikams šventes, kūrybines veiklas ir edukaciją.

  • Mokykla: Tauragės „Šaltinio“ progimnazija
  • Dalykas: ikimokyklinis ugdymas
  • Išsilavinimas: edukologija, Klaipėdos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.