fbpx

Šarūnė Baltikauskienė

Mokykloje buvau aktyvi, puikiai mokiausi, dalyvaudavau rajoninėse ir respublikinėse matematikos olimpiadose, ne kartą tapau jų prizininkė. Tačiau mokykloje buvau  nepatogus vaikas, mėgdavau išsiskirti, patikdavo erzinti mokytojus. Manyje visada virė menas ir laisvės pojūtis. Galiu drąsiai teigti, jog didžiausias ir sunkiausias  sprendimas mano gyvenime buvo specialybės pasirinkimas. Anuomet rinkausi tarp aktorystės studijų ir dalyko, kuris man patiko – matematikos. Matematikos bakalaurą apsigyniau kuo puikiausiai. O gal ir mokytoja dar tapsiu. Jeigu taip, dėstysiu matematiką meniškai!

Šarūnė dirbo klientų aptarnavimo, kreditavimo srityse, vadovavo įmonei. 

  • Mokykla: Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija
  • Dalykas: matematika/IT
  • Išsilavinimas: matematikos bakalauras, Klaipėdos universitetas; ištęstinės teisės krypties studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.