fbpx

Rūta Šileiko

Noriu būti švietimo sistemos dalyve, gerinti mokymo kokybę, įnešti įvairovės ir kitokio požiūrio. Mokytojo misija yra labai prasminga, tai – ištisų kartų ateitis. Mokytojas neruošia būsimų specialistų, jis mokiniui yra tarsi gyvenimo kompasas, ne tik parodantis kelią į atsakymus, bet ir skatinantis kelti klausimus.

Rūta dirbo su ES lėšomis finansuojamais projektais, prižiūrėjo jų įgyvendinimą. Yra baigusi muzikos mokyklą, laisvalaikiu tapo ir fotografuoja, nuo 2019 m. rudens ji pradeda studijuoti  profesinėse pedagogikos studijose Vytauto Didžiojo universitete.

  • Mokykla: Vilniaus Spindulio progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: transporto inžinerijos bakalauras, inžinerinės ekonomikos ir vadybos magistras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.