fbpx

Rūta Kovalskytė

Tarp visų šaunių savo mokytojų visada turėjau patį ryškiausią nuostabaus pedagogo pavyzdį – savo mamą, kuri be galo mylėjo ir tikėjo visais vaikais. Kitas dalykas buvo mano studijos, kuriose vis pagaudavau save įnikusią į klausimus, susijusius su mokykla ir vaikais. Studijuodama įsitikinau, kad tikrai nemažai vaikų išeina iš mokyklos neatskleidę savo potencialo ir netgi galvodami, kad nėra vertingi. Tai yra skaudu. Visgi man labai pasisekė gyvenime. Tėvai ir mokytojai mane visada palaikė, turėjau visas galimybes mokytis, savanoriauti, kurti. Žinau tai ir jaučiu didelį norą šia sėkme dalintis, tikiu, kad galiu padėti ir kitiems tai patirti.

 

Rūta dirbo mokytojo padėjėja. Vis tik, reikšmingiausias gyvenimo patirtis teigia rinkusi savanoriaudama įvairiose jaunimo organizacijose.

  • Mokykla: Vilniaus Senvagės gimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos psichologijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.