fbpx

Rūta Brazlauskaitė

Mano noras dalyvauti programoje susijęs su trimis man gyvenime itin svarbiais dalykais: vaikais, istorija, požiūriu į galimybes.

Nuo vienuoliktos klasės žinojau, kad noriu studijuoti istoriją. Panašiu metu pradėjau galvoti ir apie mokyklą, kaip tinkamiausią vietą, kurioje galėsiu dalintis savo meile šiam dalykui, parodyti vaikams istorijos didybę ir reikšmę bei artumą kiekvienam iš mūsų. Tai, mano nuomone, labai svarbu, o mokyklose retai skiriama pakankamai dėmesio istorijai, kuri mus supa čia ir dabar.

Gyvenime priimu daug iššūkių, nes juos matau kaip didelę galimybę tobulėti. Su „Renkuosi mokyti!“ galėsiu ne tik pati tobulėti, bet ir daryti realų pokytį Lietuvos mokyklose, o tai reiškia dvigubai didesnę patirtį. Beje, dalyvavimas projekte yra puiki galimybė suprasti, ar tikrai noriu savo ateitį sieti su mokykla.

Rūta yra skautė, DofE programos dalyvė, savanorė, Europos jaunimo komandos narė, dirbo organizacijoje „Gelbėkit vaikus“, darželio auklėtojos padėjėja, laisvalaikį skiria kelionėms į kalnus. 

  • Mokykla: Alytaus šv. Benedikto gimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: istorijos bakalauras, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.