fbpx

„Renkuosi mokyti!” aštuntosios kartos dalyviai pasakoja apie darbą regionuose:

Tomas Vaitkūnas, RM8, istorijos mokytojas, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Važiuoju su mašina, gaunu skambutį. Skambina, sako: sveikiname, patekai į programą, turime mokytojo vietą Šilalėje. Ar sutinki? Sutinku! Sustabdžiau mašiną, pažiūrėjau, kur ta Šilalė, ir štai jau pusantrų metų aš čia.

Darbas regione turi daug privalumų. Pirmas dalykas – nuostabūs žmonės, antras dalykas – nuostabi gamta. Trečias dalykas – didžiausias iššūkis yra pačiam sau: nuspręsti išvažiuoti ir dvejus metus pasilikti ten. Tai yra tikrai įdomi patirtis, kurios nemanau, kad kažkas gali daugiau pasiūlyti.

Inga Šviesaitė, RM8, teatro meno mokytoja, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Kai man pasakė, kad aš dirbsiu Jonavoje, nors gyvenu Kaune, iš pradžių labai apsidžiaugiau.

Tačiau nebuvo taip romantiška kaip iš tikrųjų pasirodė. Tai irgi buvo iššūkis. Iššūkis pažinti bendruomenę – kiekviena bendruomene turi savo taisykles, savo ritualus. Iš pradžių buvo sunku, bet jau šiais metais, praėjus metams, aš pradedu įsimylėti Jonavą, nes prie tos bendruomenės prisijungė daug labai gražių žmonių. Aš pažinau tą bendruomenę, aš pažinau vietas ir aš dabar jaučiuosi toje bendruomenėje ganėtinai stipri, kad esu jos dalis. Ne tik Kauno bendruomenės dalis, bet ir Jonavos. Įsivaizduokite, kokia aš turtinga!

Gabrielė Rimkutė, RM8, klasių kuratorė, Šiaulių Jovaro progimnazija

Ši patirtis yra labai įdomi, kol tu neišbandai kažko, negali žinoti kaip jaustumeisi toje situacijoje. Niekada nesu gyvenusi mažesniame mieste, nors Šiauliai ir taip yra pakankamai didelis miestas, bet aš gyvenau Vilniuje ir Kaune. Palyginus su Vilniumi ir Kaunu, Šiauliai yra ganėtinai mažesnis, ir jau yra tam tikrų skirtumų. Pavyzdžiui, mane labai sužavėjo, kad daugiau yra žmogiškumo, žmonės labiau pastebi vieni kitus. Kad ir kasdieniame gyvenime, užsukus į prekybos centrą, užsimezga pokalbiai su žmonėmis – tiesiog kaip žmonėmis, nesvarbu, kokias jie pareigas užima. Labai įdomu pastebėti tokius subtilius mažus dalykėlius naujame mieste.

Spauskite paveikslėlį ir žiūrėkite Tomo, Ingos ir Gabrielės video pasakojimą

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.