fbpx

Rimvydas Kojis

Prieš prisijungdamas prie „Renkuosi mokyti!“ programos Rimvydas studijavo politikos mokslus Vilniaus universitete, o baigęs jas stažavosi lituanistinėje mokykloje Brazilijoje bei dirbo su jaunimu „Erasmus+“ programos rėmuose. Turėtos patirtys leido prisiliesti prie mokytojo darbo, susipažinti su šioje srityje kylančiais iššūkiais ir atsirandančiomis galimybėmis, o darbas greta kompetentingų specialistų suteikė suvokimą, kad vienas asmuo, šiuo atveju mokytojas, savo pavyzdžiu gali ženkliai prisidėti prie teigiamų ir prasmingų pokyčių sukūrimo bendruomenėje.

Rimvydo siekis – įkvėpti kiekvieną vaiką atskleisti savo potencialą bei niekada nepamiršti kodėl jis pasirinko mokytojo kelią. 

 

Mokykla: Šiaulių Salduvės progimnazija

Dalykas: istorija

Išsilavinimas: politikos mokslų bakalauras, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.