fbpx

Reda Vaivadaitė

Nusprendžiau prisijungti prie „Renkuosi mokyti!“ todėl, kad jaučiau trūkumą savo profesiniame kelyje: trūko mentoriaus, idėjų, tobulėjimo, žinių. Nuo rugsėjo būsiu pradinių klasių mokytoja. Pagaliau turėsiu galimybę mokyti ne apie teatrą, bet panaudoti teatrą, kaip metodą, mokant tradicinių dalykų. Ši scenos meno rūšis suteikia galimybę, net ir pačius sudėtingiausius ar ne visuomet įdomius dalykus, perteikti linksmai bei vaizdžiai. Tad mano noras yra pateikti dalykus kūrybiškiau ir parodyti mokiniams, kad mokslas yra įdomus.

Redai jau teko dirbti pedagoginį darbą – ji organizavo ir vadovavo vaikų vasaros stovyklose, dirbo teatro mokytoja ir meno vadove, organizavo popamokinę teatro veiklą.

  • Mokykla: Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos teatro ir kino pedagogikos studijos, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.