fbpx

Direktorė: Vaiva Zubrickienė

„Renkuosi mokyti!” mokytojas: Linas Tranas, etika

Daugiau: http://www.saltiniomokykla.lt/

POKYČIO PROJEKTAS: Emociškai saugi mokykla – aukštos bendravimo kultūros bendruomenė

Saugumas (fizinis ir emocinis) yra vienas iš svarbiausių žmogaus poreikių. Pokyčio projektu bus siekiama ugdyti tvarias mokyklos bendruomenės narių socialines emocines kompetencijas. Mokiniai bus mokomi savitvardos, gebėjimo valdyti savo jausmus ir kontroliuoti elgesį. Projekto metu  bus organizuojamos veiklos, orientuotos į  gilesnį vienas kito pažinimą ir pripažinimą, siekiant sukurti bendravimui bei mokymuisi palankią socialinę emocinę aplinką. Siūlant naujas neformaliojo švietimo veiklas ir kuriant fiziškai bei emociškai saugias, modernias, mokinių saviraišką skatinančias erdves, bus sudarytos sąlygos savivaldžiam mokinių ugdymui(si). Organizuojant tėvų ir mokytojų klubų veiklas, bus stiprinami mokyklos bendruomenės narių tarpusavio santykiai, kiekvienas augs kaip asmenybė,  tai laiduos veiksmingesnį ugdymo(si) procesą. Bus kuriama emociškai saugi ir aukštos bendravimo kultūros mokykla.

Pagrindinės veiklos:

  1. Mokinių kasdieninių emocijų raiška (emocijų lenta, blogų emocijų dėžutė, dėkingumo dienoraštis)
  2. Naujų erdvių sukūrimas
  3. Tėvų klubas
  4. Mokytojų klubas
  5. Mokymai tėvams, mokytojams

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Mokykloje įsivyraus bendruomenės narių tarpusavio santykiai grindžiami pagarba, pasitikėjimu, pastangomis suprasti  kitą, geranoriškumu, rūpinimusi padedant ir dalijantis. Kiekvienas bendruomenės narys jausis vertingas, reikalingas ir saugus. Ugdymo procese įsivyraus įtraukiojo udymo(si) nuostatos.

POKYČIO PROJEKTO ATASKAITA: Šaltinio progimnazija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.